Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Infomatika Érettségi 2012...

Infomatika Érettségi 2012 ősz, Honnan tudjam melyek a tételek?

Figyelt kérdés

Az iskolánkban nekünk csak 2 évig tanítottak informatikát, ám idén 4.-ben úgy gondoltam hogy leérettségizek belőle. Az írásbelim jól sikerült 70%, viszont tavaly hiába jártam előkészítőre, nem esett soha szó a szóbeli vizsgáról, vagy csak alig 1-1 rövid mondat hangzott el róluk.


A minap gondoltam elkezdem kidolgozni a tételeket ezért meglátogattam az oh.gov.hu oldalt, ami egyáltalán nem segített nekem


[link]

[link]


Az egyik linken nem jön ki a 20 tétel, a másik linken több mint 20 tétel szerepel (számomra). Melyiknek a tanulásához kellene hozzákezedenem? Minden válaszért hálás köszönetem!



2012. nov. 11. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos lenne, kérem valaki segítsen!
2012. nov. 11. 22:16
 2/3 Sidel ***** válasza:

Szia!

Informatikából nincsen külön tételsor, csak témakör lista, tehát ne keres benne tételeket. A felső linket használd, az alsó az az informatikai alapismeretek vizsga. A sima info érettségi az a felső.

Amúgy ajánlom a 60-tétel informatikából középszinten című könyvet, nekem sokat segített. Amúgy nem kezded kicsit túl későn a tételkidolgozást? Mikor lesz a vizsgád?

2012. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, sajnos az én kommentem tiltja az oldal ezért itt egy kép =) :


[link]

2012. nov. 12. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!