Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letörlődött véletlenül egy...

Letörlődött véletlenül egy mentési fájl. Próbálkoztam Undelete progival, de sajnos nem hozott eredményt. Rendszervisszaállításnak volna értelme? Vagy próbáljak meg egy másik visszaállító progit?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 22:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért nem csináltam végül rendszervisszaállítást, mert féltettem az ideiglenes fájlaimat. Erről mit gondoltok?
2009. aug. 13. 22:35
 2/4 anonim ***** válasza:
van egy progi mai vissza álítja mert ha kitörlöd akkor nem törlődik le csak windowsnk úgy érzékeli h. a vinyón az a szektor üres ezért lehet vissza álítani csak most nem jut eszembe a progi neve, ha van valami hecker haverod akkor ő tud segíteni , de naon fontos h. addig semmit ne rakja gépre és ne is törülj!!
2009. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a windows tárolja még a vinyón, amíg vmi mást nem írunk a helyére vagy nem formázzuk, de undelete progi pont erre jó, hogy megnézi ezt a területet és nem találta meg. Valami más progi ajánlat van vkinek? Rendszervisszaállításról mik a tapasztalatok?
2009. aug. 14. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:

A Csodaprogi neve GetDataBack for FAT vagy for NTFS.

Attol fugg neked milyen filerendszered van a gepeden.

Jol mukodik es nagy szazalekban tud visszaallitani.

Udv.

2009. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!