Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől fagyhat le laptop...

Mitől fagyhat le laptop indulás közben?

Figyelt kérdés
Fujitsu Siemens-em van. És ma is azt csinálta, amit 1 hete is. Akkor arra fogtam, hogy este hoztam haza, hidegről hoztam be a szobába. Amikor a Fujitsu Siemens felirat eltűnne a képernyőről (és indulna az XP), akkor megfagy. Hosszan nyomom a kikapcsolót, és újra bekapcsolom. Ekkor indul. Mire utalhat ez?
2012. nov. 12. 12:55
 1/8 anonim válasza:
Lehetséges, hogy tele van a merevlemezed? Az szokott ilyen lefagyásokat csinálni. Saját tapasztalatból mondom.
2012. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos. :/
2012. nov. 12. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Hibés win, hibás alaplap, memória, processzor.
2012. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek kideríteni. A gépet kb 2 hete vettem használtan. Aznap amikor először jelentkezett ez a dolog, kicseréltük benne az egyik RAM-ot. A Windows is frissen lett telepítve kb 1 hete. És csak ez a 2 alkalommal csinálta, amit írtam is. Elegem van, alaplaphibás lett az előző gépem - amit mellesleg 1 éve vettem - azért vettem meg ezt. Rá 2 napra leejtettem a 250 GB-os, szintén 1 éve vásárolt külső HDD-m. Most meg az új gépem is vacakol.
2012. nov. 12. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
A leírt tünetek alapján azt mondanám,hogy nincs szerencséd. Távolból nem fogjuk tudni megmondani, hogy mi a géped baja.
2012. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak ne alaplap hiba legyen, most vettem. :'( De ha az lenne hibás, most se működne, nem? Telepítettem ezt a Hard Disc sentinelt. Hátha a winchesternek van baja.
2012. nov. 12. 14:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Most is kikapcsoltam majd vissza, tökéletesen indult. A Sentinelt lefutattam, 98%-os a vinyóm. Szóval azzal nincs gond. RAM hibára is utalhat a dolog? Ahhoz is van valami program, amivel megnézem? Használtan vettem hozzá, ráadásul a sima PC-s DDR megy bele. Az az igazság hogy nem igazán maradt pénzem most egy szervizelésre, azért próbálkozom itt. Nagyon összejöttek mostanában a dolgok. :(
2012. nov. 12. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:

A hardver hibát a szociális helyzeted hidegen hagyja - engem is.

Ramot a memtestel lehet ellenőrizni, persze sokat nem fog mondani. Ha nem száll el hibával, akkor még nem jelenti, hogy jó. Ha elszáll, az sem jelenti, hogy a memória a rossz, mert az alaplap ugyan úgy lehet. Ha van lehetőség tegyél bele másik memória modulokat, vagy vegyél ki egyet és használd egy ideig úgy a gépet. Az biztosabb diagnózis - persze mi van ha a betett modul is hibás? :)

2012. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!