Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire célszerű lementeni az...

Mire célszerű lementeni az anyagokat a gépemről?

Figyelt kérdés

Van egy csomó anyagom, amit jelenleg nem használok, de kidobni se szeretném, még pár év múlva jól jöhet. Mire lenne jobb lementeni?

DVD-re kiírni, pendrive, vagy kártya?

És milyet célszerű venni?


Lehet hülye a kérdés, bocs, de nem vagyok infó mágus, csak annyira ismerem, amennyire nagyon kell.


2012. nov. 12. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

külső merevlemez.

www.aqua.hu/kulso-merevlemez-270/merevlemez-9/alkatresz-210/szamitastechnika-207/termekek

2012. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem már ment tönkre usb kulcs, és merevlemez is.

Lehet ódivatú vagyok, de még mindig a legbiztosabb tárolásnak a DVD lemezt tartom.

2012. nov. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csatlakozom a DVD archívumhoz

(nekem is ment tönkre, külső merevlemezem! úgy, hogy még a KÜRT is csak minimális anyagot tudott menteni róla...)

nagy mennyiség tárolásához mágnes-szallagos, tároló a legbiztonságosabb, ill. javasolt.

2012. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha van időd 30-40 lemezt kiírni ,hajrá. a dvd is karcolódik ...
2012. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Lehet ódivatú vagyok, de még mindig a legbiztosabb tárolásnak a DVD lemezt tartom."


A DVD minden csak nem biztonságos. A külső HDD-ben én sem bízom - sok itt az olyan kérdés, hogy tönkrement, nem ismer fel... - ezért én belső HDD-t vennék.

2012. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!