Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az OpenCL. Dll fájlt hová...

Az OpenCL. Dll fájlt hová kell bemásolni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetőleg sehova. A videókártya driver telepítője szokta elhelyezni. Ha csak úgy másolgatod abból nem fog jó kisülni.
2012. nov. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Azért kérdeztem, mert a számítógép indítása után egyből az az üzenet jelenik meg, hogy az openCL. dll fájl hiányzik a számítógépről. itt olvastam, hogy valakinek ugyanez a problémája, és ott írta valaki, hogy le lehet tölteni. Azért gondoltam, hogy így meg lehet oldani.Még azt szeretném megkérdezni, ha nem baj, hogy ez mit okoz a számítógépen, ha hiányzik ez a fájl? Előre is köszi!"


Az OpenGL-t használó jellemzően 3D-s grafikus cuccok nem fognak elindulni. Valszeg indításkor is azért írja ki, mert valamilyen 3D-s cucc szeretne futni.

2012. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!