Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lassult le a gépem?

Mitől lassult le a gépem?

Figyelt kérdés

4-5 éves lehet tehát nem egy mai darab:D De eddig prímán működött. Fölösleges progi,virus nincs rajta. Szabad terület van bőven.lemeztöredezettségmentesítőt hetente vagy kéthetente lefuttatom.

Mostanában pár percre kifagy lassab mint egy hete vagy akár pár napja. Mi lehet a baj?


2012. nov. 14. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez lenne a kérdésem, így már nem teszem fel küldön kérdésbe :) Csaz az enyém 6 éves :D Fél éve volt benne ram cserélne, újratelepítve, de nagyon lassú.
2012. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is lehetne ez a kérdésem mivel az én gépem is 6 éves de tudom a választ egyszerüen mint minden informatikai cuc 3-4 évre van gyártva utána elkezd lasulni vacakolni stb.. esteleg anyit megtehettek hogy kitakaritjátoka gépházat hátha csak a por miatt van az egész nekem annó segített.
2012. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!