Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi van a számítástechnika...

Mi van a számítástechnika részleggel?

Figyelt kérdés

Ma nem igazán láttam, hogy bárhova is válaszolnának, sok az olyan kérdés amit már 1 ideje felraktak de 0 válasz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..


2012. nov. 15. 18:30
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Én ha ráérek, akkor szoktam válaszolni, de csak értelmes kérdésekre, ami leginkább szoftveres gondot takar, mert abban vagyok otthon.

Nem játszom (Doom 2 óta, ami valljuk be nem mai darab), nem a legújabb winfost tesztelgetem, hanem régi jó stabilt használok és a közösségi oldalakon valóéletből is kihúzom magam.

Ezzel a kérdezők 80%-ának személy szerint én nem is tudnék értékes választ adni, így neked se, hogy játékhoz milyen gépet vegyél... és szerintem sokan vagyunk így, hogy aki pl. a szoftverekhez ért vagy a hardverekhez, nem biztos, hogy ahhoz is ért, milyen játékhoz milyen gép kell.


Mellesleg 10-ből 3 kérdés amit megválaszolnék, teljesen értelmetlen, mert nem részletezi a dolgot, csak annyit ír pl, hogy nem indul a gép... mi volt az előzmény, van-e hibakód, vagy bármi egyébről nincs infó. Most akkor mondjam neki erre azt, hogy dugja be a 220-ba, hátha úgy indulni fog??? Inkább keresek értelmesen megfogalmazott kérdést és arra adok választ. (Az adott válaszok száma jelenleg nálam 3 oldal ahhoz képest, hogy csak ritkán van időm ezzel az oldallal foglalkozni.)


Szóval nem a teljes részleg van megállva, max a játékos részhez nem biztos hogy ért mindenki. Én max annyit tudnék javasolni, hogy amelyik gép drágább és a tesztek (mert sok tesztoldal létezik) jobbat mutatnak, azt vedd meg... de ezzel az infóval meg nem mész sokra, ezért is lett volna kár, ha pl. én szólok hozzá a kérdésedhez.

2012. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!