Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul újra a gépem ha...

Miért indul újra a gépem ha bármit le akarok tölteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
ma telepítettem újra a rendszert le is formáztam meg minden. de akkor is ez van.. miért van ez így? meg azt írja az elején angolul hogy frissíteni kell a bioszt. ez lehet a baj vagy micsoda?
2012. nov. 15. 20:09
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

Ha valami buhera windows-al próbálkozol, akkor lehet hogy eleve vírusos a telepítő (vagy ha aktiváló van hozzá, akkor az).

Nem tudom milyen régi a géped, de pl. xp 98-as kiadású biossal is elfut frissítgetés nélkül.

Egy átlag felhasználónak soha nincs szüksége bios frissítésre, csak ha nagyon új a gépe és kiforratlanul került ki a bios ahhoz az alaplaphoz, bár ez elég ritka. (Első kiadás után max fél évvel történik az utolsó javított bios frissítés kiadása egy-egy alaplaphoz.)


Ha nem azt írja, hogy frissíteni kell, hanem azt, hogy beállítani, akkor elemet kell cserélni az alaplapban.


Amúgy miért kell minden felmerülő hibát újratelepítéssel megoldani? 5-8 éves rendszereim (pl. Win 2000, XP x64) a mai napig futnak... ha hiba volt, javítottam, nem pedig töröltem mindent, amivel feláldoztam volna pár évnyi beállítást, adatokat.

2012. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!