Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hova érdemes regisztrálni az...

Hova érdemes regisztrálni az e-mail szolgáltatók közül?

Figyelt kérdés
Több félére kiváncsi vagyok

2012. nov. 15. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Egyértelműen gmail.com

Régi motoros vagyok, kb mindent kipróbáltam, de a gmail szolgáltatásai viszik magasan a pálmát.


Biztonságos, egyszerű, remek spam filter, hasznos plusz funkciók, személyreszabható, bármilyen eszközről használható, és szükség esetén akár bonyolultabb dolgokat, funkciókat is be lehet állítani rajta.

2012. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel írtad, hogy több félére is kíváncsi vagy, így ajánlom az outlook.com -ot is.
2012. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
magyarok, kissebbek? a nem magyar nyelvüek vagy a googlesok nem erdekelnek
2012. nov. 16. 07:15
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Hát, ott van pl a freemail, citromail, meg ilyenek. Mindegyikkel szívni fogsz. Nem érdemes kisebbekkel szórakozni.
2012. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem ilyen re godoltam egypéldát tudk mondani hasonlókat mint pl. az euromail valami magyar nyelvű, hassonlót
2012. nov. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!