Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetek szervert?...

Hogyan készíthetek szervert? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy egy bizonyos MTA nevű játékhoz szeretnék szervert készíteni.Sikerült is(rendessen be van configolva) elindul meg minden de mivel dinamikus ip-m van mindig változik és mindig meg kéne adnom az ip-met annak aki fel szeretne jönni ja és a serverbrowser sem adja ki a szervert.. :( .Meg próbáltam kinyitni a port-ot de szerintem valamit elrontottam mert arról az ip-ről senki sem tud feljönni.Ha valaki tud segíteni ilyen típusú ruterem van TP-LINK TL-WR340G.Nem tudom mit tehetnék köszönettel válaszaitokat várom.

2012. nov. 16. 18:31
 1/2 anonim válasza:
HA dinamikus ip-d van akkor semmit se tudsz tenni, folyton változik az ip és így folyton portot is meg kell nyitni, a netre meg időbe telik mire kirakja. Én legalábbis ennyit tudok.
2013. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Google-ba beírod, hogy "Dynamic DNS" kiválasztasz egy szimpatikusat, beregisztrálod a géped. pl: [link] Beállítod, hogy automatikusan frissüljön. És megadod a géped nevét. mymtasrv.noip.com
2013. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!