Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Samsun RV 509 típusú notebooko...

Samsun RV 509 típusú notebookom szerint javasolt a telepcsere, ilyenkor még meddig húzza az akkksi?

Figyelt kérdés
Mindössze 1,5 éves a notebookom és nem nyírtam annyira, hogy ezt kiírja. Ma kaptam először ezt az állapotüzenetet.Alul be van ikszelve, hogy figyelmeztetés ha az akkumulátort cserélni kell dolog. Régen volt egy Toshibám és sosem írt ki ilyet, bár lehet ott is kellett volna már, de az kibírt 5 évet.

2012. nov. 17. 10:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsesz a helyesírásért, úgy tűnik a k billentyűm beragadt:D
2012. nov. 17. 10:48
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Everest szerint 61% az elhasználódottság mértéke, ez normális 1,5 éves kornál?
2012. nov. 17. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt én s szeretném tudni, nekem tegnap óta van ez de amúgy semmi baja az akkunak, tölt, nem merül gyorsabban. nem is értem.
2013. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én cseréltem akkut most végül is és nagyobb teljesítményűre, mint a régi hamár rászántam magam, hogy vegyek. Most 8 órát bírja, előtte fél órát már úgy el volt használódva. Szóval lehet még kalibrálási hiba is ha még bírja addig ne cserélj szerintem.
2013. jan. 18. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!