Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segitséééééég. Lemezről...

Segitséééééég. Lemezről másoltam át a sz. Gépre, és közben félbeszakadt a a másolás . Újból kezdtem volna de nem találom a " D " meghajtót sehol . Mit tudnák tenni? ,

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

A.) megtanulsz helyesen írni

B.) beszerzel egy másik meghajtót

2012. nov. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

"A: Mi a baj a helyes írással ?

B: Konkrét segítséget szeretnék kapni , nem általánosat ."

A.) tudnák -> tudnék, segitsééééég -> segítség,

B.) Vigyek egy meghajtót v. mit értesz konkrét segítség alatt? Ennyi infóból konkrétabb segítséget ne várj, mert az IP címedből nem lehet megjósolni, hogy asztaligépről v. laptopról van-e szó. Kap-e áramot a meghajtód, nem mozdult-e ki a kábel, nem-e gyújtottad fel másolás közben és a hő nem tett jót neki, nem adott-e ki furcsa hangot.

2012. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vazerati ha csak kritizálsz vagy hülyeségeket tudsz írni akkor inkább ne is válaszolj.


Válaszom :

Gondolom a géped még elindul, és gondolom a "C" meghajtón van a Windows.

Kattints a Start menü - Sajátgép vagy Számítógép jobb egérgombbal - Kezelés - Lemezkezelés

A megjelenő ablakban meg tudod nézni hány partíciót lát a Windows. A "C" partícióval ne csinálj semmit. De ha van ott másik partíció is és nincs hozzárendelve "Meghajtójel és elérési út" akkor tedd meg.

Jobb egérgomb kattintással a menüből válaszd ki a "Meghajtójel és elérési út módosítása..." sort. Ha nincs semmi akkor válaszd a "Hozzáadás" gombot és válaszd ki a "D" betűt ha még nem foglalt. "OK", majd a biztonság kedvéért indítsd újra a gépet és nézd meg az eredményt.

Remélem segített a válasz.

2012. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: melyik része volt hülyeség, amit írtam? Miért valószínűbb, hogy szoftveres hiba következtében csak elvesztette a betűjelet a meghajtó és nem hardveresen hibásodott meg? Miért vigyük végig szoftveres megoldási utakon, ha a végén kiderül, hogy hardveres a baj? Miért nem telepítettjük vele újra az egész gépet mindjárt?
2012. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért kellene újat venni-e ha pénz kiadás nélkül is érdemes megpróbálni néhány dolgot?

Miért ment volna tönkre fizikailag ha csak a "D" partíciót nem látja?

Hányszor fordul elő, hogy működő számítógép leáll feszültség kimaradás miatt? És akkor mindegyik fizikailag tönkre megy?

Válaszolni lehet normálisan is és lehet nagyképűen is. Az oldalon segítően kellene válaszolni és nem flegmán, hogy írj helyesen és vegyél újat.

Miért nem válaszolsz ilyen stílusban amikor naponta 10-20 alkalommal kérdezik meg, hogy miért nem működik a Facebook. Valahogy ott nem látni a neved, hogy sértően válaszolnál.

A legtöbben szerintem úgy vannak vele (közöttük én is), hogy ha lehet akkor először pénz kiadás nélkül szeretnénk megoldani a problémát. Az nem tudás ha mindjárt az elején vetetünk egy másik alkatrész a kérdezővel. Ilyen válaszokat egy 3-4 osztályos is tud adni aki már tud olvasni és írni.

2012. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: FB-s kérdésekre azért nem válaszolok, mert nincs FB accountom, és mivel a kérdések 99%-a arra vonatkozik, hogy hogy kell használni nem tudok segíteni.

Mivel szó sem volt róla, hogy áramkimaradás volt, csak annyi, hogy másolt közben eltűnik a meghajtó. Akkor vagy nem kap áramot, vagy egyszerűen eltávozott. Mivel szó nem volt róla, hogy rázta másolás közben a gépet v. kihúzta a kábelt utóbbira tippelek.

Persze ha nincs igazam, akkor az csak neki jó.

OFF:

Ki akar fogadást kötni, hogy mi lesz a sztori vége? Ha nekem van igazam a kedves hozzászólók 1-1 üves sommersby-vel meglepnek. Ha mégis szoftveres a baj, akkor én fizetek mindenkinek 1-1 üveg sört v. cidert? Nah?

2012. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mivel szó sem volt róla, hogy áramkimaradás volt, csak annyi, hogy másolt közben eltűnik a meghajtó. Akkor vagy nem kap áramot, vagy egyszerűen eltávozott. Mivel szó nem volt róla, hogy rázta másolás közben a gépet v. kihúzta a kábelt utóbbira tippelek."

Igen nem volt szó róla, hogy áramkimaradás volt, akkor miért is gondolsz erre : "Akkor vagy nem kap áramot..."?

Az áram kimaradás nem csak azt jelentheti, hogy az egész lakásban elmegy az áram és leáll a pc.

Fogadni pedig nem fogok, mások problémáján mulatva, de az eredményre kíváncsi vagyok.

2012. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: azért gondolom, mert pl ha nem kap áramot akkor nem látszik, mint meghajtó. Őőőő nah jó... a laptopom alaplap hibás, én se látom a meghajtót, lehet még esetleg ez is...

Szomorúan is lehet fogadni, nem kell mulatni :)

2012. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!