Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az miert van hogy a gépemen...

Az miert van hogy a gépemen legtobb játék 50-70FPS fut de mégis nem folyamatos, lagol?

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 19:37
 1/4 Bence Kocsis ***** válasza:
Konkrétan milyen konfigod van?
2012. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Processzor: AMD Phenom X4 9550

Memória: DDR2 2x 2GB

Videókártya: GIGABYTE 450GTS 1GB OC2


értem én hogy nem egy csucs konfig de regebben nem volt igy most meg elegé zavaro h 60fps nel is szagat minden majdnem

2012. nov. 19. 19:48
 3/4 Rasta Joint ***** válasza:
Mikor volt újratelepítve az operációs rendszer? Előfordulhat, hogy teli van sok "szeméttel", esetleg vírus. Akár CPU vagy VGA túlmelegedésről is szó lehet, vagy túl poros maga a ház esetleg a ventilátorok,ezért nem hűtenek kellően. Emellett gondoskodni kell a jó légáramlatról és a jó szellőzésről a gépházban. Ezekre tudok tippelni.
2012. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rasta koszi h irtál! Igen a porosodásra énis gondoltam most szedszedtem a gépet egy csomo port szedtem ki a proci ventibol tobbi viszonylag ok volt. Virus: Avast+Comodo van fent nem jelzett semmit illetve viruskeresés egy virust talal a Dirt 3 mappába de ugye az nem eredeti es szerintem a cracket nezi annak mert ha torlom akkor nem indul el a game (Skidtrow szoval nem szabadna virusosnak lennie ncorerol) illetve gép feltettem windows 8 at rájottem hogy nem nekem valo es utana lett viszatévi a win 7 azaz kb nyáron
2012. nov. 19. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!