Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépem nem ismeri fel...

A számítógépem nem ismeri fel a hangszórókat, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Újra lett instalálva a gépem, de most nem ismeri fel a hangszórót, a hangkártyával semmi baj nincs, szaki telepítette, de nem akarom megint kihívni, mert tudom, h nem azzal van baj, egyszerűen csak nem reagál a gép ha benyomom a hangfal csatlakozóját, meg csak hibaüzenet sincs, semmi...

2012. nov. 20. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos, hogy driver probléma, vagy nem jó helyre dugtad a kábelt, eszközkezelőben van sárga kérdőjel?
2012. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a-a és tuti h jó helyre dugtam be mert eddig is ott volt :D sőtt a gépemen két zöld jelzésű kimeneti dugó van és eggyikel sem működik se a hangfal se a fülhallgató, a gépem meg úgy csinál mintha minden oké lenne, a elsődleges boot progon megnéztem, és aktiválva van a csatlakozó szal nemtom mibajalehet :D
2012. nov. 20. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani, hogy a "szaki" nézze meg garanciába, ugyanis én ha elvállalok valamit, akkor rendesen megcsinálom.
2012. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hah... na jó :D
2012. nov. 20. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:

zsolti1987-nak igaza van.

Honnan tudod, hogy a hangkártyának nincs baja? Fülhallgató működik róla? Szerintem nem. Akkor viszont v. a kártya ment gallyra, vagy driver probléma.

2012. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a hangkártyának nincs baja, mert az irányítja a mikrofont is, amivel viszont semmi baj, Realtek ac97 -es programom van, ami szintén nem észlel hangfalat, viszont mikrofont igen, szóval azzal sincs gond... egyszerűen nem észleli a hangfalat amitől már kikészülök...
2012. nov. 20. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a helyzet, telepítés előtt működött, tehát ebből következik hogy szoftveres probléma( hacsak szét nem lett szedve), mindenesetre ki kell próbálni másik hangszóróval.

Még az is előfordulhat hogy rossz driver lett felrakva és úgy tűnik, mintha minden rendben lenne, de még sincs hang.

2012. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alc ac97 sound drivert tegyél fel.
2012. nov. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!