Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik jobb proci...

Szerintetek melyik jobb proci jatekokhoz intel corei3 3220 3.3ghz vagy amd phenom II X4 965 3.4ghz (black edition)? Nekem jatekra kene nagyon jol vigye okot! Egy baratom dicseri a dual core-t de szerintem az i3 es a phenom jobbak es ujabbak is

Figyelt kérdés
nekem az alaplapom via chrome9 hc igp family es nm tom,hogy kompatibilis-e a i3 v phenom procikkal?

#AMD Phenom #intel corei3
2012. nov. 21. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Intel! Nézz csak utána hogy sokkal jobb!
2012. nov. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zsákos Bilbó válasza:
INTEL erősebb!egy 2magos 2,6Ghz-s intel olyan erős mint egy ugyanolyan kategóriájú AMD 3,0Ghz
2013. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na,jól van okos gyerekek vagytok látom...

Nekem mindkettő van de PhenomII 965 jobb, érezhetően erősebb mint a kétmagos Intel. Négymagos játékoknál pedig egyértelműen gyorsabb, nem akadozik úgy mint az Intel i3.

Csak ennek is meg van az ára, az pedig a melegedés és a fogyasztás.

2014. nov. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!