Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » World of warcraft gold hack?...

World of warcraft gold hack? (bannolás)

Figyelt kérdés

az érdekelne hogy ha gold hacket csinálok wow szerveren akkor kb mennyi időre bannolnak ki és ha szerencsém van akkor utána a goldot (vagy a karit) megtarthatom-e.

És nem csak úgy beírnám hogy mit tom én 1000000 gold hanem máshogy csinálnám de ezt inkább nem irnám le akit érdekel és úgy gondolja hogy csak akkor tudna válaszolni az irjon nekem üzenetet és én megírom neki hogy hogyan is akarom ezt csinálni.



2012. nov. 21. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nem irtad hogy eredeti wow-ra akarod vagy valami tort szerora

eredetin valoszinu orokre bannolnanak

2012. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eredetin törlik az accountot, és azzal soha többé nem fogsz belépni. A megvett cuccokat, a karaktereket bukod vele. Újra megveheted az egészet, de 0-ról indulsz.

Tört szerveren? Ha én GM lennék valahol, akkor is a minimum a törlés, sőt ha rájövök, hogy te már hackeltél, akkor az új accountot is bannolnám. Sőt, akinek lopott cuccot adtál, azét is.

2012. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rossz hír, de sajnos 'hackelni' nem fogsz magadnak goldot, max ha szerencséd van találsz egy szerver oldali bugot és kihasználod, de azt sem eredetin.
2012. nov. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tört szerveren játszom
2012. nov. 21. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!