Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy LaCie külső merevle...

Vettem egy LaCie külső merevlemezt (Winchestert), de a gépemen (asztali gép) USB 2. 0-van ez pedig 3. 0-ás. Mit tegyek? Részletek a kisbetűs részben! SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Az apukám gépén megy!

De ezen nem ismeri fel azt írja ki hogy "Ismeretlen eszköz"!

Meg hogy az illesztőprogram nincs telepítve!

Tudtok esetleg valami illesztőprogramot linkelni nekem?

Sürgős lenne!



2012. nov. 21. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Apud gépén milyen oprendszer van? Milyen USB-n csatolod? A te gépeden mi van? Más eszközök megfelelően mennek vele?
2012. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

apum gépén is meg az enyémen is Windows XP Sp3 van

mind a kettőn usb 2.0

igen a sima usb-émet is simán viszi de ezt a winchestert nem!

2012. nov. 24. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
hali hát több dolog is okozhatja ezt. jártam már úgy hogy megvette haverom a külsős vinyót, és ilyesmit csinált, na annál az volt a gond hogy úgy szerelték össze a vinyót hogy nem csatlakoztatták a kártyához, még a vinyó sata csatolója is le volt matricázva, és amikor rendesen összedugtam a külsősön belül a kártyával, akkor felismerte de nem működött mivel gyárilag se ntfs fájlrendszer, se partíció nem volt rajta, a paragon partition managerrel kellett raw fájlrendszerről ntfs re átalakítani és ujrapartícionálni. de mivel nem talál hozzá illesztőprogit egy dolgot tudsz csinálni ha rendesen van összerakva a külsős vinyó belül, hogy beírod googléba a pontos típusát és a honlapjáról szedsz hozzá drivert. vagy szólsz olyannak aki ért hozzá. de szerintem nem találsz hozzá drivert mert nem szoktak ezekhez ilyet írni mert az oprendszerek alapértelmezésben fölismeri őket. még az usb 3 asat is fel kell neki.
2012. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!