Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a laptopról?

Figyelt kérdés

[link]



Szeretnék venni egy laptopot, kb ilyen árban. Ez jónak tűnik, de lány vagyok. :D



2012. nov. 21. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
AMD és acer laptoban rossz omen, nekem sült már meg ilyen gépem. Ha engem kérdezel, laptoból se Acer se AMD.
2012. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hát azért az az AMD meg az az Acer korszak már elmult szerencsére hogy ezt általánoságban keljen megélni


viszont ez ténleg nem tul jó vételesnek néz ki

viszont legalább jó nagy a kijelzöje de akkor már mért nem Full HD s is?

2012. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

fontos a nagy kijelzö? windows od van?


[link]


ez is Acer gyártóé már a packard bell


kisebb felbontásu de windows al és kb. ugyan oylan

2012. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

erösebb a procija is és modernebb vga ja is kicsit ersöebb és csak 5ezrel olcsóbb


ahogy néztem ipon on is iylen árban csak ez az egy van ami iylen nagy felbontásu amit kérdésben linkeltél


szóval mást nemtudsz venni ha ez fontos neked

2012. nov. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] ezt vedd meg! Picivel drágább, de ez gép lesz két év múlva is.
2012. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
hát az már kb. 15ezrel drágább de ténelg szép ha nem kell windows (mivel kérdésbelin sincs) akkor jobb vétel lene ha viszont nagy kijelzös kell 130ezres árban szeirntem már van választék meg is nézem
2012. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


hirtelen ezt találtam de elég alaphangos az árához képest..


de nagy kijelzös mint kérdésbeli oylan:P

2012. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huuu. Ebből nem sokat értettem.. :D Azok a gépek, amiket linkeltetek árba már nem férnek bele a keretbe. Tudom, hogy csak "pár" ezer, de sajnos ez van. A többi dologról fogalmam sincs. :$ A kijelző elég fontos, hogy minél nagyobb legyen. Általában csak netezésre, filmezésre, sulizásra lesz használva, de ha valahova utazunk, akkor a páromnak fontos, hogy dolgozhasson rajta, és neki nagyon fontos, hogy villámgyorsan fussanak rajta a progik. Jelenleg egy win xp-s fujitsu siemens gépet használok ami 7 éves és már haldoklik. Op rendszerben a win-t preferálom. Jó lenne még, ha nem lenne túl nehéz a gép. Wifi fontos, hogy legyen. (láttam olyat, amiben nem volt) Sok sok memória is jó lenne, meg ahogy olvasgattam, nem árt ha a videókártyának is saját memóriája van. :D
2012. nov. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!