Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni ilyen gépet?

Érdemes megvenni ilyen gépet?

Figyelt kérdés

Használt asztali gépet szeretnénk venni a gyerekeknek, de nem értünk hozzá, milyet érdemes. Nem tudom, mik lehetnek a buktatók a használt gépnél, mit érdemes rajta megnézni stb.Most néztünk egyet, de nem tudom, mit bír.Ezeket az adatokat tudom róla:

AMD 3800+processzor

1024+256 ddr2 ram

256 Nvidia video pci

5.1 kártyaolvasó

dvd író

40 giga vinyó

15 col lcd monitor

Windows 7 64 bit tel.

Kérlek, aki ért hozzá, írjátok már meg, mit tudhat ez a gép, konkrétan elbírja-e az újfajta játékokat, mint pl. a Minecraft(360MB), a gyerekenek az a lényeges, hogy tudjanak rajta netezni, játékokat rátölteni, elbírjon elég sok játékot. Illetve milyen hasonló gépet érdemes nézni erre a célra, max. 30-35000 ft értékben gondolkozunk.

Köszi előre is a segítséget!



2012. nov. 22. 07:16
 1/1 anonim ***** válasza:
ezen nem túlsok játék megy "élvezheő szinten.. mondjuk 35 ezerért még használtan se lehet kapni gamer gépet..
2012. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!