Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja p4-es gépnél,...

Imotep1526 kérdése:

Mi okozhatja p4-es gépnél, hogy a bootoláskor felbukkanó jobb felső sarokban lévő kurzor villog, de nem megy tovább és csak villog végtelenségig?

Figyelt kérdés

Már próbáltam az elemet kivenni az alaplapból(ABIT), leformáztam a vinyót(SAMSUNG) máshol, az ment, kicseréltem a CD olvasót(LG). Megmozgattam más portba helyeztem a ramot is(kingmax) Semmivel sem jutottam előbbre. CPU: AMD 3 Ghz.

Próbáltam bootolni linuxról, windosról, kicseréltem az IDE kábelt...



2012. nov. 22. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem ír ki? Sem logo, hardwer infók, semmi?

Csak a fekete képernyő, és egy kurzor?

2012. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elkezd bootolni, kiír mindent, BIOS-t el is érem, ott tudok okoskodni, de amikor ezek megvoltak (látja a vinyót meg a cd romot és utána közvetlenül amikor elkezdene bootolni a gép, a windows, akkor ugye villog eg ykurzor fent, míg megtalálja a bootolási eszközt. Na ez itt a villogásnál megáll. És sem error se semmi és ugyanezt csinálja akkor is, ha kiszedem a vinyót meg a cd romot...
2012. nov. 22. 18:22
 3/5 A kérdező kommentje:
bal felső sarok amúgy a kurzor bal fent van.. elrontottam a kérdés kiírásánál :D szal BAL FELSŐ :)
2012. nov. 22. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes lenni újra felrakni a bootloadert. Operációs rendszertől függően keress rá, mi a módja.


Pl. XP-hez:

[link]

2012. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, a helyzet az, hogy nem bootol be CD-ről sem, a vinyó pedig jelenleg le van formázva, másik gépben működik.
2012. dec. 1. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!