Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gmailben hogy tudom megcsináln...

Gmailben hogy tudom megcsinálni azt, hogy sok címzettnek küldök levelet, és azt szeretném, hogy ne lássák, hogy még kinek küldtem el. De nekik úgy jelenjen meg, hogy ő a címzett, ne úgy, hogy ő titkos másolat. Hogy lehet ezt megtenni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 20:45
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Vágólapot használsz az üzenet tartalmára. És egymás után elküldöd külön mindenkinek. Én kipróbáltam a titkos másolat mezőbe rakni a címeket, de gmail-nél nem úgy működik, ahogy számítunk rá. A próba eredménye:


Kxxxxxx László <kxxxxxxx@gmail.com>

11:43 (0 perce)

címzett: titkos másolat: saját magam; titkos másolat: K......; titkos másolat: k......r; titkos másolat: haten.....

Tárgy: titkos címzett próba


üzenet szövege...


A gmail súgója szerint "Ha hozzáadja egy címzett nevét az e-mail Titkos másolat mezőjéhez, akkor az illető megkapja az üzenet másolatát, de az ő neve láthatatlan lesz az üzenet többi címzettje számára."


Nekünk viszont az kell, hogy senki se tudjon a többiekről, vagyis marad a körlevél, vagy az egyenkénti küldés.

2014. dec. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!