Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnézni, hogy...

Hogyan tudom megnézni, hogy mi a WLAN jelszavam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 12:39
 1/5 anonim válasza:
a wlan jelszavadat a wireless rootered aljan talalod egy cimken .
2009. aug. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam az összes kódot ami ott volt, de egyikel sem enged rá a netre:S
2009. aug. 17. 12:57
 3/5 anonim válasza:
Most az a problémád, hogy magába a routerbe nem enged be, vagy az, hogy a netre nem tudsz felcsatlakozni? Mert ha az első akkor resetelned kell a routeredet, mert azt másképp nem tudod megoldani. Ha viszont a netre nem enged fel, akkor azt tudod csinálni, hogy IP alapján belépsz a routerbe és ott (legalábbis a dlink-ekről tudom) meg tudod nézni a jelszót.
2009. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. A jelszót, hacsak nem írtad fel, nem tudod meg, mert nem tárolódik el, csak a HASH-e.


Ezzel szemben, ha fizikailag hozzáférsz a routerhez, és RESET-eled, akkor visszaáll alapra, be tudsz lépni és megváltoztathatod. Ha a routerbe vezetékes LAN-on be tudsz lépni (admin password megvan), akkor RESET sem kell, csak megváltoztatod. Az leggyakoribb alap usernév/jelszó a RESET után az admin/admin. Ha nem ez, akkor a leírás megmondja. A leggyakoribb alap IP cím pedig a: 192.168.1.1 (Dettó, ha nem ez, akkor a leírásból.)


Sok sikert!

2009. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a te routered, akkor dugj bele egy kábelt, és kösd rá a gépre. Lépj fel a admin felületre (leírásba benne kell lennie hogy milyen címen) úgy hogy beírod a böngészőbe. (az enyém [link]

Megkeresed a wifi részt, és ott ki kell hogy írja, vagy legalábbis meg kell tudnod változtatni.


Viszont ha nem a tied, akkor sehogy :)

2009. aug. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!