Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az anime-fanfiction style...

Az anime-fanfiction style lektort keresek egy jo ideje, de senki se jelentkezet. Tudnatok lektoralast valalni? Vagy egy masik oldalt ajanlani ahova lehet sajat regenyek mufajban irni es nem veszik figyelembe a helyesirast?

Figyelt kérdés
Aki szeretne lektoralast vallalni, bar nem hiszem hogy sok van irjon privi uzenetben! Koszi!
2012. nov. 26. 20:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Bovitem a kerdest ami lemaradt

Az anime-fanfiction style oldalra egy torimet se engedik fel az adminok,mert teli van helyes irasi hibaval. Egy jo ideje keresek lektort, de nem vallalta el senki se. Toletek kernek segitseget.

2012. nov. 26. 20:34
 2/7 Argloss ***** válasza:
Már a legtöbb böngészőben is van helyesírás ellenőrző modul, a szövegszerkesztőkről nem is beszélve. Bár így elnézve nem csak helyesírással vannak gondok.
2012. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hamarabb állítsd át magyarra a tasztaturád:P
2013. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lenore Pein AsamiYuu válasza:

Szia, valamennyire talán betudnék neked segíteni a helyesírás terén, habár igaz, még nekem sem engedtek fel egyetlen egy történetemet se az oldalra, de azokat csak párbeszéd, nyelvtani helyesség, stb. miatt. Ha akarod, akkor betudok valamennyire segíteni, vagy az Anime Fanfiction Style főoldalán megtalálod azokat, akik lektorálást vállalnak, az elérhetőségüket is megtalálhatod ott és írj rá valamelyikükre, ha ráérnek, meglátod, segíteni fognak.

Rem. segíthettem valamiben is. :)

2013. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ayakosempai14 válasza:
Pff. Két szót mondok és minden gondod megoldódik. "My" és "Fict". Ez az oldal totál ingyenes, azt töltesz fel, amit akarsz, nem érdekel senki a helyesírási hiba és még a kinézete és cool. Ha úgy gondolod, hogy feltöltöd oda a műveidet, írj rám egy kritikát. A nevem Ayako. Pusszancs!
2014. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kameko-san válasza:
Utolsó, azért a Myfict-en is megnézik az adminok, hogy mit töltesz fel, csak a feltöltés után. Ha a kérdezőnek nagyon dúrva hibái vannak, és nem is tudja őket majd kijavítani, akkor onnan is leszedethetik.
2014. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy tanulj meg helyesen írni. Egy fél éven át lektort kerestem, és 10/10 sz*r volt... Szóval megtanultam magamtól, és felengedték mind, egy szó nélkül :)
2014. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!