Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom a monitoromon a...

Hogy tudom a monitoromon a felbontast beallitani? Olvasd vegig mert nem ilyen egyszeru a kerdes!

Figyelt kérdés

A problemam a kovetkezo.Kaptam egy Medion HD 30219 PH monitort aminek a kepernyoje 4:3-mas aranyu.Mivel kivalo a kepminosege szeretnem grafikai munkakra hasznalni.De a 4:3-mas arany miatt a kepeim amiket photoshopban rajzolok

eltorzulnak.Ertem ez alatt,hogy amit meroeszkozokkel szerkesztek a programban az mas monitoron is ugyanolyan aranyban jelenik meg ,de ha csak skiccelek,pl.arcot,testet,jarmuveket amit ugye nem szabvany mertre csinalok csak szabad szemmel nezem,az mas monitoron horizontalisan megnyulik(laposabb lesz a karakter,jarmu).Ezert szeretnem valahogy a monitoromat beallitani ugy ,hogy vertikalisan kicsit "osszenyomom" a kepernyot.Probaltam mar a felbontast allitani,a videokartya drivert is ellenoriztem es probalkoztam ott is vegul pedig a monitoron levo gombokkal manualisan de nem jutottam eredmenyre.

Ha valakinek lenne meg otlete vagy segitene ,hogy mit neztem el azt megkoszonnem.Bar ugy sejtem erre nincs megoldas:(Ha barkinek valami kerdese lenne csak rajta!!!!


2012. nov. 28. 16:29
 1/1 A kérdező kommentje:
a kerdezo vagyok es bocsi ,nem ide akartam kiirni !
2012. nov. 28. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!