Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a laptopról?

Mit gondoltok erről a laptopról?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok erről a laptopról?

aszt szeretném tudni hogy ennek a laptopnak a paraméterei mennyire jó [link] Laptop max milyen játékok mennének el és mennyire erős ha lehet játék példákat is szeretném ha mondanátok mik mennének el és hogy ez a laptop mennyire jó? választelőre is köszönöm menyire menne el mondjuk sims 3 meg az újabb játékok



2012. nov. 28. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Ami ennyire "olcsó" és a nevében ott a "gamer" szó az kapásból nem éri meg.

Ez egy elég rossz összeállítás.

A DDR3-as videokártya és a 6 GB ram az i3 proci mellé kicsit vicces...

2012. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Silány.
2012. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akor mondanátok olyan laptopot ami még elfutataja full grafikány a crisis 1-2 sims 3 szóval az ilyen újabbakat is olyan 120-130 ezerből
2012. nov. 29. 14:43
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és még mitt montok még erről [link]
2012. nov. 29. 14:48
 5/9 anonim válasza:
útolsó naggyon jó, az elvissz minden mai játékot aszt szerintem rendeldd meg.
2012. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Az Asus nem a legjobb választás.Én pont tegnap rendeltem egy HP-t 87 000-ért!!!És arra azt mondta az ismerősöm(akinek számítógép nagy kere van)hogy az marha jó!Belinkelem...: [link]
2012. nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A proci egyik linkeltben sem épp a legjobb.
2012. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

szerintem az ASUS az ACER és a HP jobb márka laptopoknál nem megy hamar tönkre és bírja is a strapát szerintem ezt fogom meg venni [link]

mert nekem a fölső nem tetszett csak ajánlották

2012. nov. 30. 19:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez mint sok helyen írtam már relatív, hogy mi jó és rossz.

Minden gyártónak van rosszabb minőségű, alsó kategóriás és csúcsminőségű (drága) felső kategóriás gépe/terméke.


Láttam hamar tönkremenő, gagyi Acereket, de nekem is az van és tökéletesen meg vagyok elégedve. (Mondjuk nekem ez már a 200e feletti kategóriából van...)

HP, Asus ugyan ez. Van rossz minőségű, vagy egyszerűen sz*r széria is és van kitűnő is.

2012. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!