Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami baja van a cd olvasómna...

Valami baja van a cd olvasómnak a laptopon ha elviszem szerelőhöz megcsináltatni megmaradnak még az adatok?

Figyelt kérdés
Nem vágom az ilyen dolgokat de tudni szeretném,hogy amik rajta vannak azok azért még meg maradnak-e? :D

2012. nov. 29. 18:12
 1/6 EagleHUN ***** válasza:
100%
A CD-n és a laptop wincseszterén lévők is megmaradnak ha valóban csak az olvasónak van baja. De javaslom a legfontosabb adatokat usb-n keresztül mentsd le pl pendrive -ra is!
2012. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megmaradnak, természetesen, de kérdés, milyen személyes anyagok vannak rajta.

Én eleve nem adnám oda a szerviznek a laptopot úgy, hogy minden adatom rajta van, inkább kiveszem a HDD-t, ha tudom, hogy nem azzal van baj. Nincs rá szükség, hogy minden privát dolgomat lássák.

2012. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
EagleHUN hát szerintem annak van de végülis kitudja fő az óvatosság igy van a legfontosabb cuccokat lementem.......Semmi olyan nagyon személyes :DD Csak képek meg zenék végülis szóval nem nagy vaszisz de azért nagyon ideges lennék ha elvesznének
2012. nov. 29. 19:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi,hogy kb mennyibe fáj kicseréltetni? :S
2012. nov. 29. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Árat a szerviz tud mondani. Baromi sok dologtól függ. Márka, életkor, alkatrészellátás, stb...

De munkadíjjal együtt nem hiszem, hogy megúszod 10-12 ezer alatt...

2012. nov. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ettől féltem :DD ....Na mind1 azért kössz a segítséget :)
2012. nov. 30. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!