Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox360 játék írása IMGBurn-ne...

Xbox360 játék írása IMGBurn-nel, de hogyan?

Figyelt kérdés

Azért írom ezt a kérdést, mert játékot szeretnék kiírni Imgburn-nel, de ahány helyen járok utána, annyi féle képpen írják le.

Tehát van egy játék, ami tömörítve volt rar-ba, kibontottam és kaptam egy .DVD fájlt és egy .ISO fájlt...

A lényeges kérdésem az lenne, hogy kell-e valamit módosítani a DVD fájl-on vagy sem, kell-e készíteni egy .TXT fájlt a dvd fájl helyett, illetve hogy az ISO vagy a DVD fájlt kell kiírni??? Mindenki mást ír.

Valaki legyen olyan kedves és írja le nekem részletesen és lehetőleg a legmegbízhatóbb módszerrel.

Köszönöm!



2012. nov. 29. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
a .dvd fájlt kell kiírni. Amúgy itt egy részletesebb leírás. Én ez alapján csináltam. [link] Annyi, hogy az újabb játékokat patchelni kell.
2012. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sokat segítettél! :)
2012. dec. 3. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le a clone cd 2 t azzal sokkal egyszerűbb és ott rögtön az iso fájlt kell kiírni.
2012. dec. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
első kommentelő hogy kell patchelni az újjab pl 2012 2013 játékokat mert én nekem nem sikerül őket kiírni mert megállnak írás közben és így a dvd is elbaszódik :ss vagy ha nem ál meg akkor amikor játszanák vele és nem hozza be.
2013. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell patchelni semmit, vedd meg a játékokat.
2013. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szape válasza:
Vedd meg te bmeg! Nekem csekket kell fizetnem, meg családot eltartanom szaros magyar átlagbérből.... Ja és lehet tátott szájjal csodálkozni! Néha még kikapcsolódni is szeretnék a családdal emelett amire sajnos már nem marad... burzsuj köcsög!
2013. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szape válasza:
100%
Elnézést a hangnemért, csak az ilyen haszontalan válaszoktól sokkot kapok! A kérdező nyilván nem azért kérdez mert akad felesleges több 10 vagy 100- ezre makulátlan szórakozásra... az ilyen sheggfejeket kéne ebből az országból kisöpörni azokkal együtt akik csak annyi fizetést adnak amiből éppenhogycsak éhen dögleni nem lehet, két országgal nyugatabbra szaktudásommal és eszemmel 10-szer ennyit keresve nem szarakodnék pacheléssel csak levenném a polcról és játszanék.... épp elég baj hogy itthon még ez is több órás munkámba kerül, sok más magyar barátommal együtt hogy némi levegőhöz jussunk én családom és tizen éves nevelt lányom... majd mingyárt ideír valaki hogy na akkor honnan telik xboxra.... nekik ideíróm hogy túlórából, meg abból hogy megéheztem az árát... nem az alamizsnábol, amit itt fizetésnek hívnak... még mielött meg bárki letolvajozna azért amit csinálok, vagy csinálunk, az meg előbb nézzen körül a parlamentbe, mert ott nem szarral gurigáznak, nem egy lemez árával... azon lovagolj sheggfej!
2013. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!