Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mia a baj? (SimCity4)

Mia a baj? (SimCity4)

Figyelt kérdés
Amikor elinditom a játékot bejönne a "nagy térkép" akkor kilép az asztalra :s, az intrót már kilőttem ezzel : "C:\Program Files\\SimCity 4 Deluxe\Apps\SimCity 4.exe" -w -intro:off -r800x600x16 , szóval az intrót már nem hozza be, kb 5 másodpercig vár a nagy térképnél és kilép... Valami ötlet?

2012. nov. 30. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:
a cimet elirtam xd
2012. nov. 30. 15:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az alábbiakat:

- Biztonságos módban futtatás

- Grafika minimálisra vagy ahhoz közel állításra

- Játék futtatása a Windows-zal azonos felbontásban

- Játék futtatása Windows XP-vel kompatibilis módban

- Esetleg nem lehet, hogy valamelyik kiegészítő felrakása után keletkezett a probléma? Ha igen, töröld le a kiegészítőt.


Más ötletem nincs. Egyébként sokat segítene, ha megadnád géped adatait!

2012. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gépem adatai :


Proci : Intel Pentium 4 2.6ghz (s478) nem ht

Ram : 512MB

GPU : Nvidia Geforce FX 5200 128MB

OS : win xp sp2


amúgy gyanakodom arra hogy lehet egy trainer miatt nemjött be, amikor felpatcheltem sc4 deluxe-t 1.638ra utána megpróbáltam traineren keresztül inditani és ott kezdőtött minden

2012. nov. 30. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, ezen adatok alapján világos, hogy a gépednek el kell bírnia a Sim City 4-et. Valószínűleg a patch lesz a probléma vagy a trailer.
2012. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemvolt nagy a probléma, megpróbáltam úgy újratelepiteni hogy : mind kettő winrart újra kicsomagoltam és úgy inditottam el az installt :D , ennyi volt :d
2012. dec. 2. 18:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!