Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megpróbáltam új felhasználói...

Megpróbáltam új felhasználói fiókot létrehozni a laptopon. De nem sikerült mert valami hibát észlelt. ( a többi lent ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Maga a létrehozás igen de miután újraindítottam a gépet és beléptem az új felhasználói fiókomba miután betöltött kiadott egy ablakot amiben valami ilyesmit írt hogy: ellenőrizze a hardver és a szoftver állapotát ha ezek után sem jön helyre a probléma akkor bla-bla-bla. Már nem emlékszem mit írt tovább. Miután megint újraindult beléptem az eleve meglévő oldalra ahol meg kiírták hogy súlyos hibát észlelt meg küldjek hibajelentést. Most akkor mivan? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2012. dec. 2. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi volt az alapvető ok amiért új fiókot akartál létrehozni?

Operációs rendszer?

2012. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tesómmal egy gépet használunk és szerettem volna magamnak egy külön fiókot. A mostani amit közösen használunk jól működik. Ebben a témában elég analfabéta vagyok ezért most hirtelen azt sem tudom mi köze van ehhez az op. rendszernek. :))
2012. dec. 6. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:

XP és W7 fiókjai óriási a különbség.

Csak infó kérés.

2012. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!