Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha tönkremegy az iPhone4S-em...

Ha tönkremegy az iPhone4S-em aksija, akkor ki lehet cserélni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szervizben ja.
2012. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, ha érzel magadban elég ambíciót és ügyes is vagy az ilyenekhez akkor magad is megcsinálhatod. Youtubeon rengeteg videó van hogyan kell lépésről lépésre.

Azért én mégis a szervízt ajánlanám.

2012. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, azert kerdeztem, mert origon olvastam 1 cikket,amiben az allt, hogy direkt ugy csinaljak a mai telefonokat, hogy a legfontosabb alkatreszek hamar tonkremenjenek es lehetetlen/nehez lenne okat javitani szervizben is.
2012. dec. 4. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy. Gondolj bele ha valaki ezt bebizonyítaná akkor mekkora botrány lenne belőle. Főleg egy ekkora cég mint az Apple, nem engedhet meg magának ilyesmit. Az én 3GS em megvan mióta először kijött, és még mindig tűrhetően bírja.
2012. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!