Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Assassin's Creed PC-s...

Az Assassin's Creed PC-s játékot szeretném megvenni karácsonyra, de szerintetek vinné a gépem? Az ajánlott processzor 2.6 GHz, nekem pedig 1,70 GHz, a minimum RAM: 1 GB, míg az enyém 640 MB. Lehetséges, hogy még így is vinné?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen a VGA-d? De szinte semmi esélye hogy elvinné..
2012. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább egy új gép kéne..

Biztos nem menne

2012. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100% hogy még csak nem is döcögne... a minimum gépigényen is szinte játszhatatlan. Neked még az sincs meg.
2012. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Minimum 2 gb ram kéne bele
2012. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszike a gyors válaszokat! :)

Akkor ha esetleg beúkítanék ezt-azt a gépen, akkor szerintetek mit és mennyire érdemes?

2012. dec. 3. 19:19
 6/7 A kérdező kommentje:
*újítanék
2012. dec. 3. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy menne. Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy ha nincs játszható demója (a PS3/XBOX trailer nem hat meg), akkor szerzek egy játszható "demót" (torrent, természetesen), és kipróbálom. Ha jó, törlöm és megveszem, ha nem, akkor törlöm és nem veszem meg.
2012. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!