Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nos nekem zte blade-en egy...

Nos nekem zte blade-en egy kiválóan működő gen 2 es oprendszerre lenne szükségem ami hibátlanul fut (eladásra kéne szóval semmi hibája ne legyen és gyors legyen nagyon és jól is nézzen ki) ?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 22:31
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Olyan nincs ami hibátlan, beleértve a gyárit. Sőt. Nem véletlenül cserélik az le sokan.


Én Ice Armour II-t használok, az utolsó frissítéssel. Ez egy direkt magyar fejlesztésű Cyanogen MOD 7.2-es rendszer. Nekem bevált, de csak a frissítéssel együtt.


Amit sokan használnak még az a Swedish Snow ROM sorozat, az úgy emlékszem nem tud magyarul.


Néz be pár ZTE Blade oldalra és fórumra szerintem.

[link]

2012. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)Esetleg a romodról tudnál linket küldeni ahonnan le tudom tölteni?
2012. dec. 3. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!