Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows movie makerben...

A windows movie makerben készült "videóban" miért akadozik a hang?

Figyelt kérdés
Képekből csináltam videót, alátettem 3 hangfájlt, amit kicsit egymásba csúsztattam, hogy gördülékeny legyen az átmenet. Amikor avi-ba konvertálom és lejátszom, csak az első zenét játsza le, azt is akadozva. Mi lehet a baj? Segítsetek, fontos lenne, hogy péntekig elkészüljön! Köszönöm szépen!

2012. dec. 3. 09:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a hangfájlok is bs.player formátumúak...
2012. dec. 3. 10:02
 2/4 JerrySoul ***** válasza:
bs.player formátum miatt, próbáld meg átkonvertálni mp3-ba, azt tuti jól megeszi a Movie Maker.
2012. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, de most jobban megnéztem, és bár az intézőben azt írja, hogy bs.player, amikor elindítom a videót, a kezelőablakban azt írja, hogy mp3. Ami igaz is, mert yt-ról töltöttem le és átkonvertáltam mp3-ra. Azt már valahogy elértem, hogy mind a három zene hallható, de még mindig akadozik, és nagyon zavaró. Ajándékba lesz, de így nem akarom kiadni a kezemből. Más ötlet esetleg? Nagyon köszönök minden felvetést!
2012. dec. 3. 15:28
 4/4 A kérdező kommentje:
:( Köszönöm az eddigi segítséget, de nem sikerül megcsinálnom. Ezek szerint nincs is megoldás. Ez van.
2012. dec. 5. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!