Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez normális viselkedés vagy nem?

Ez normális viselkedés vagy nem?

Figyelt kérdés

1 hete vettem egy gépet,kicsit többet vártam tőle meg kell hogy mondjam,gondolok itt gyorsaságra,mappák gyors megnyitására víruskeresés közben,weboldalak gyors betöltése(az internetem jó).


AMD FX6100

ASUS HD7770 1GB

8GB RAM

AsRock 960GM-GS3 FX

500GB WINCHESTER SATA2


Szerintetek normális az hogy néha icipicit belassul?


Például amikor játékot telepítek,akkor nagyon lassan hozza be a böngészőt.


Windows 7 Ultimate 64bit


2012. dec. 3. 22:03
 1/4 Egerecske ***** válasza:

500GB WINCHESTER SATA2 ,na itt a gond.

Válts SSD-re.

Hiába egy idézőjelbe csúcs CPU, Videokártya,stb ha a merevlemezre kell várni.

2012. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt meg tudnád nekem mondani hogy az miért van hogyha játszok valamilyen játékkal akkor teljesen jó megy full grafikán.Kilépek mert egyéb dolgom van,utána visszalépek játszani és szaggat.Újraindítom a gépet és jó.Ez miért van?
2012. dec. 3. 22:20
 3/4 Egerecske ***** válasza:
Csak tippelni tudok hogy esetleg valami háttéralkalmazás nem zárult be, esetleg próbáld meg feltenni az advanced systemcare-t , van benne egy olyan hogy játék mód.
2012. dec. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!
2012. dec. 3. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!