Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel lehetne növelni az...

Mivel lehetne növelni az FPS-t Windows 7 alatt?

Figyelt kérdés

Üdv.

A gépem a következő - Lentebb találod a lényegét a kérdésnek:

------

Intel Celeron D CPU @ 3.06GHz

1.50GB 533MHz DDR2 RAM

ATI Radeon HD 3850

Soundamx Digital HD Audio

CODEGEN/DISPLAY 350W Táp


Windows 7 Ultimate x64 ENG - Azért x64 mert ezen megy a cod2. :)

------------


A call of duty 2 ben, 125 fps-t beirom, 90-100 között van, jump szervezeken ez 125 marad. Mi a probléma win7 en? XP-n megy hibátlanul, nem szeretném lecserélni az OP-met.


Ha van még kérdés. Bátran.


Köszönöm előre is.



2012. dec. 4. 19:14
 1/5 Rasta Joint ***** válasza:
Egy ilyen gépre nem igazán való Win7 (főleg a processzor miatt, mert nagyon leterheli). Win7 mellé minimum 2 magos processzort illene, valamint 1,5GB ram miatt elég a 32 bites operációs rendszer is. Egy szóval: azért kevesebb az FPS, mert a Win7-nek nagyobb a rendszerkövetelménye.
2012. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Mindenesetre most marad rajta. Tudom, hogy több kell neki az Aero miatt pl. Köszönöm.
2012. dec. 4. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
az emberi szem 20-25 fpst képes feldolgozni, szal nem teljesen értem hol a probléma?
2012. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Win 7 a régi gépemen hibátlanul lassulás nélkül működik. egyszer nem fagyott le, pedig csak 1.8 GHZ 2gb ram
2013. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: Azért elég észrevehető különbség van 25 és 60 FPS között. Egy FPS játéknál pedig csak a játékbeli tulajdonságoknál számít a nagyobb FPS.
2013. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!