Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot választanátok...

Melyik laptopot választanátok és miért?

Figyelt kérdés

1. Acer TimelineX 5830TG core i5, nvidia gt525m, 8 gb ram, ssd (128gb)

2. Lenovo g580 core i3, 6gb ram, nvidia gt630m, ssd nélkül.


Melyik a jobb választás? SSD-t sztem később is tudok bele rakni. Na meg utóbbi olcsóbb és talán márka is jobb.


2012. dec. 5. 20:30
 1/3 kerdezo005 válasza:
Mire használnád?
2012. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kettő közt adatokban nincs nagy különbség,viszont az szürhető a kérdésedből ki,hogy a lenovo jobban megfogott,tehát az :) ...laptop messze nem játékra van,ez a lenovo meg minden másra tulszárnyalóan megfelel,sőt talán picit erősebb mint az én pc-m(cod mw3 muzsikál :) ),de ezek csak adatok,és gyakorlatilag egy laptop soha nem lesz olyan erős mint egy PC...még valami:tesómnak lenovo gépe van(ettől gyengébb) és van játéka ami minden induláskor 14 000 extra fájlt tölt be(nem irtam el :D ),mindezt olyan 10 perc alatt,persze a gépe tele van virussal :D (direkt nem javitom meg neki,számtech szakra jár :P )
2012. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kerülgettem itt egy hétig választ mégsem irtam :D ...tehát:

2. Lenovo g580 core i3, 6gb ram, nvidia gt630m, ssd nélkül

kapásból :D

2012. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!