Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tabletről lenne szó. Véleményt...

Tabletről lenne szó. Véleményt kérek a DPS DREAM 7 tabletről. Esetleg a My Audio series 7 708-ról. Melyiket érdemesebb inkább megvásárolni?

Figyelt kérdés

Esetleg ötleteket kérnék ,hogy ehhez hasonló árkategóriában melyik lenne még jó? max 23 ezer.. tudom, hogy az ilyen olcsók java része sz*rok, de nekem olvasásra és egyéb apróbb dolgokra kellene, maximum film is nézhető legyen rajta egy utazás során..

S Miskolcon merre érdemes venni ?


2012. dec. 6. 12:09
 1/1 anonim válasza:
Miskolcon szerintem az Auchanban :) ott mindenféle árkategóriájú elektronikai készüléket találsz :) Nekem DPS Dream 7-em van, Myaudio-ban nem bízok annyira. Először azt szerettem volna, mikor 20ezerre le volt árazva a tescoban, de nem volt, így az Euronics-ban vettem meg a DPS-t. Nem bántam meg, szeretem nagyon :) Filmet szeretek rajta nézni, meg netezni :) Játékokat tettem rá, és nemsoká kapok bele 32 gb-os micro sd kártyát, úgyhogy több mindent rá tudok tenni. Mini usb kábellel tudsz hozzá csatlakoztatni pendrive-ot. Ajánlani tudom :) Remélem segítettem. :)
2012. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!