Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Monitor felbontásának végleges...

Monitor felbontásának végleges állítása?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet: Volt egy Video7 monitorom, amin ha véletlenül vagy egy program/játék által átállítottam a felbontást olyanra amit már nem tudott megjeleníteni akkor kaptam egy fekete képernyőt No Signal felirattal. Ekkor csökkentett módban kellett bűvészkedni, hogy újra legyen jel és ne fekete képernyő, no signal felirat legyen a képernyőn bootolás után. Ezért csökkentett módban beállítottam, hogy mindig mikor elindul a gép, újraindítom 640*480 legyen az alapfelbontás, elhárítva ezzel ezt a problémát ( így mindig csak át kellett állítanom 1280/1024-re ). Most viszont vettem egy új monitort FullHD-t, nyilván ennél már nem áll fent az előző problémája ezért vissza szeretném állítani, hogy ne 640*480-as felbontásban induljon folyton a windows hanem 1920*1080-ban. Csak azt nem tudom, ezt hogyan is csináltam, milyen parancsot kellett futtatni ahol előjött ez az ablak ahol ezt át tudtam állítani.


Valaki tudja esetleg? Nagyon hálás lennék érte!



2012. dec. 6. 16:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!