Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet tisztítani a...

Hogyan lehet tisztítani a laptop billentyűzetét?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vigyáztunk eléggé rá, és bement a kosz (morzsa) a billentyűk alá... Hogyan lehet kitisztítani? Ti hogy szoktátok? Tudom, hogy volt már a kérdés, de nem találtam megfelelő választ. Hátha most épp olvassa valaki, aki "szaki" ebben :)
2009. aug. 20. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék, de hogy válaszoljak is:

Én fejjel lefelé fordítom és kirázom belőle :)

2009. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan porszívónk van,hogy a csövét átlehet tenni a kifújós oldalra,és azzal szoktam az erkélyen kinyomatni a morzsákat.
2009. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni sürített levegő sprayt (ami ahhoz képest, hogy lnyegében semmi sincs benne nem olcsó), azzal egész jól ki lehet fújni a koszt, a többit meg nedves ruhával, vagy alkoholmentes monitortisztító kendővel.
2009. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy kirázod vagy ha van türelmed szétszeded, én múltkor fél napot molyoltam vele, de volt is eredménye:P Csak figyeld meg jól az egyes gombok hogy vannak rögzítve, nekem azzal ment el sok időm hogy rájöjjek hogy tudom őket rendesen visszarakni dx
2009. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a porszívó végére ráhúzok egy harisnyát, és így kiszívom a port...:)
2009. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Kirázni? Normálisak vagytok?


A felületét enyhén nedves ruhával, vagy ahogy fentébb írták erre való speciális törlőkendővel, a belsejét pedig sűritett levegővel ki kell fújni.

2010. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Cyber Clean tisztítógyurma, még nem próbáltam, én is most akarok majd rendelni, kb. 2000 Ft-ba kerül.

http://www.youtube.com/watch?v=C-HDR2K0l1U

2012. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!