Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az Asus laptopok tényleg...

Asdokininja3 kérdése:

Az Asus laptopok tényleg nagyon rosszak?

Figyelt kérdés
terveztem hogy veszek egy asus laptopot.. és apám meg anyám azt mondta hogy az egy szar.. gyorsan tönkre megy meg ilyenek ... ennek van valami valóságalapja ? . a válaszokat előre is kköszönöm (:

2012. dec. 8. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan! 2 év a garancia.
2012. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve működik. Igaz a DVD-író tönkrement benne, de a környezetemben mindenkinek tönkrement, még a kollegám 250.000 forintos Sony Vaio laptopjában is. Úgy látszik az a laptopok achilles sarka.
2012. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szervizesek szerint több a hibás darab Asusból. De ez az adat nyilván csak az eladott darabszám függvényében ér valamit. Szerintem vedd meg, nem rosszabb márka, mint a többi nagy.

A DVD íróval kapcsolatban meg: az én 6 éves Acer laptopomban még gond nélkül működik.

2012. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (:
2012. dec. 15. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!