Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék feltenni egy olyan...

Proton83 kérdése:

Szeretnék feltenni egy olyan kérdést a számító gépemmel kapcsolatban, hogy van nekem egy: Win 7 Ultimate AMD Athlon 64 X2 dual core 5000+ 2,6 GHz 2GB Ram 32 bites op. Rendszerem. Sapphire Radeon HD 7750 1 GB OC. GDDR5 videokártyával?

Figyelt kérdés
Tök új az op rendszer 1 hónapja telepítettem újra. Az lenne a problémám hogy olyanokat csinál a monitorom néha magától kikapcsol vissza lehet hozni de zöld lesz a képernyő visszaállítom és megy minden tovább. Mondjuk egy komolyabb játéknál mindig megcsinálja első elindításnál. Visszahozható később, de quva idegesítő. Mi lehet az oka ennek a problémának? Már gyanakodtam táp hibára monitorra ventillátor hibára is. + a másik hiba hogy valamikor csak úgy játék közben leáll a gép semmi hibaüzenet, csak leáll. Mondjuk a Hitman Absolution részénél kb. megcsinálta 5-6-szor. Köszönöm a segítségeteket várom a válaszokat?
2012. dec. 9. 15:29
 1/1 anonim válasza:

Igazából egy picit kevés az információ magáról a számítógép erősségéről. Az is érdekelne, hogy DDR2 vagy 3 a memória, hogy kik készítették, hogy 2*x vagy 4*y stb...

Viszont első gondolatra az jutott eszembe, hogy a számítógépben van egy két alkatrész ami nem szimpatikus egymásnak. Pl lehetnek olyan esetek, hogy a memória nem passzol az alaplaphoz, vagy a processzor nem passzol az alaplaphoz, vagy akár nagyon gyenge a cache a magokban és még tudnám sorolni az örökkévalóságig. Elsőként azt mondanám neked, hogy ellenőrizd le, hogy az alkatrészek összeillenek-e.

2012. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!