Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Microsoft office-al kapcsolatb...

Microsoft office-al kapcsolatba kérdeznék?

Figyelt kérdés

SZóval volt egy régi gépem, amin xp- volt office 2003-al,

az ott lévő powerpoint,és word fájlokat lementettem dvd-re,

az új gépemen windows 7-van, és próbáltam már mindegyik office-al, 2003-2007, de vannak olyan power pointok, meg wordok amiket nem nyit meg,de vannak amiket meg igen, hogy van ez akkor? Mit tehetnék hogy azokat is megnyissa?


2012. dec. 10. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt töltsd le:

[link]

ha ez sem nyitja meg olvasásra, valami okból, sérültek az érintett fájlok.

2012. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, most 2003-as van fönt, tegyem fel a 2007-est, mert ez ahhoz van, tökömbe hogy mért nem jó., majd meglátom még mitlehet tenni?
2012. dec. 10. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:

a 2003-as nemtudja megnyitni símán a 2007/2010/2013 verzióban mentett dokumentumokat, annál kell az első válaszban linkelt, megnyitó program.

(ha már újabb verziót szeretnél telepíteni, ne a 2007-et, hanem a 2010 vagy a 2013 Microsoft Office verziót.

(de, ha javasolhatom, a Libre OFFICE 2012 (ingyenes magyar nyelvű is) az összes Microfoss formátumot, ismeri és kapásból megnyitja.

(egy portable verzió:

[link]


Date updated: 2012-09-17

System Requirements: Windows XP/Vista/7/8, Wine under Linux/UNIX/Mac

License: Free / Open Source (Launcher: GPL, LibreOffice LGPL)

[link]

2012. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam az problémát , köszi :)!
2012. dec. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!