Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vidi kártyát akarok venni a...

Mimcso911 kérdése:

Vidi kártyát akarok venni a gépembe aminek itt vannak a tulajdonságai----->ASROCK G31m-GS FSB1600 DDR2 800 Dual Chanel ez az Alaplap És kinéztem 3-4 videókarit és hogy jók e lennének bele?

Figyelt kérdés
[link] A 2, [link] A 3, [link] A 4, [link] Mindegyik jó hozzá vagy nem egészen?

2012. dec. 11. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
bármelyik jó mert mindegyik pce-os v h a faszba kell írni mind1 de milyen célra akarod használni ezt a gépet?
2012. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Játékokhoz bár felvilágosítottak,hogy ne nagyon reméljek sokat ezektől de ha csak annyira lesznek jobbak mint az előző ami leégett és ami ezeknél rosszabb volt akkor tökéletes lessz most nincs felesleges 20-30 ezrem rá ez olcsó is meg szerintem nem is túl rosszak.
2012. dec. 14. 17:41
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az amit néztem még akkor nekem az számít, hogy PCI-E ? ezek szerint amin ilyen csatlakozó van akkor az mind belemegy a gépembe?

2012. dec. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!