Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom újratelepíteni a...

Hogyan tudom újratelepíteni a Windows 7-et?

Figyelt kérdés

HP laptopom van,gyárilag Windows 7-el telepítve,nem kaptam hozzá alaplapi lemezt,semmit....

Ellenben van egy olyan partícióm,hogy: "Recovery"

Hogyan tudom újratelepíteni az operációs rendszert,hogy az teljesen gyári állapotba keruljon?/nem baj ha torlodik minden,komplett/

Természetesen teljesen amator vagyok!



2012. dec. 12. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Vagy így, vagy felhívod a HP ügyfélszolgálatát, szériaszám, stb. kérdésekre válaszolsz, aztán 1 héten belül postázzák a wint. Mivel az ő gépük náluk van az OEM példány.

Után berakod a lemezt, és követed az utasításokat, és max 40 perc múlva fent is lesz.

2012. dec. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A laptop indításakor F11 - t nyomj és ekkor a "Recovery" partícióról fog bootolni.

Vissza állítja az eredeti állapotod.

Várj további ötletekre.

2012. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!