Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Konzisztencia ellenőrzést...

Konzisztencia ellenőrzést kért a laptopom minden bekapcsolás előtt. Megcsinálta, de most meg gondok vannak a nettel? =>

Figyelt kérdés
Mozillával nem tölti be a gmailt sem, operával és mozillával sem adja be a facebookon a játékokat. Azt írja a mozillánál, hogy nincs flash player (pedig van), operával meg belép, de utána ha megint belépek látszik, hogy nem mentett semmit. Ez mitől van, és mit csináljak vele, hogy jó legyen? Már újratelepítettem a flash playert, mozillát, az operát magától telepítette újra.

2012. dec. 12. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Első lépésként, fel kellene tenned a HDD sentinel-t, hogy kiderüljön van e bármilyen hibája a vinyódnak.
2012. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amit tudsz a wincsiről mentsd le valahova, tedd át a wincsit egy másik gépbe és egy nyomj egy formázást.

Ne a saját gépedben formázd.

Aztán telepítheted az egészet újra.

2012. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Próbáltam feltenni a HD Sentinelt, de akárhányszor töltöm le, mindig azt írja ki, hogy nem található.


2. Szétszedni nem tudom a laptopot, mert nem értek hozzá, és másik sincs.

Miért telepítsem újra az egészet, ha más gondja nincs?


3. Ezen most mit nézzek? Nem fagy le a gép...

2012. dec. 12. 20:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendszer-visszaállítás nem segíthetne valamit?
2012. dec. 12. 20:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Mentsd le, ami tényleg fontos neked.

Muszáj lenne a sentinel-t valahogy felraknod, mert így egy csomó kőrt megspórolsz magadnak.

Ha tényleg bad sectoros a vinyód, akkor a rendszer-visszaállítás sem segít, mivel mindig abba a hibás szektorba fog írni adatot, és emiatt hibát fogsz tapasztalni.

2012. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ma kiírtam a fotóimat DVD-re, mielőtt engedtem lefutni a konzisztencia ellenőrzést, mert olvastam, hogy elszállhatnak tőle dolgok (előtte egyébként amíg dobálta fel az ellenőrzési javaslatot semmi gond nem volt) és a Nero volt rosszul leállítva, vagy összeomlott, vagy nemtom, mert kiírt ilyeneket. Most még próbálkozok vírusirtóval meg problémajavítással, hátha lesz valami. Sajnos nem nagyon értek a géphez. :S
2012. dec. 12. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezt javasolnám, ha win 7-et használsz: [link]
2012. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem nagyon értek a géphez. :S"


Bízd hozzáértőre. A leírásod alapján melegen ajánlott.

Vagy addig cseszteted amíg odavesznek a hasznos adataid, esetleg a wincsit is hazavághatod. A mai árak mellett ez 25-30 ezresbe fáj. Nem mindegy.

Biztos van valaki hozzáértő ismerősöd aki egy-két ezresért megnézné.

Gazdaságosabb lenne.

2012. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megoldottam. CCleaner helyrerakta. :D
2012. dec. 12. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!