Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apró gondok a Toshiba laptoppa...

Apró gondok a Toshiba laptoppal, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Most lettem egy toshiba laptop boldog tulajdonosa, az egyetlen problémám vele az, hogy felnyitáskor automatikusan elindul és én ezt nem mindig szeretném. A kérdésem az lenne, hogy tudja-e valaki, hogyan lehet ezt a funkciót kikapcsolni illetve egyáltalán ki lehet-e :) Persze nem olyan nagy ügy, csak jobb lenne, ha meg tudnám csinálni ^^ Ja és a másik kérdésem, hogy más is találkozott azzal a jelenséggel hogy mikor az 1 év no problem garanciára regisztrálni próbált, error page jött ki? Mivel csak 14 napom van regisztrálni, így eléggé feszélyező, hogy nem sikerül. :)

2012. dec. 13. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:

14 nap még rengeteg idő. Addig még egy világvége is soron van.

Kézikönyv ír valamit a kinyitásról?

2012. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szabályos leállításkor NEM kapcsol vissza a tosiba

kivéve

1 virus

2 készenlét

3 alvóálapot

2012. dec. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat:)

powe_r: Szabályosan leállítottam, nem alvó állapotba küldtem, ennyire azért nem vagyok szőke, de köszönöm a választ. :)

Vazeratti: Közben a rendszerbeállításokban találtam egy olyan funkciót, ami letiltja a felnyitáskor a bekapcsolást- azonban az a baj, hogy a gép szerinte le van tiltva xD Amúgy pedig annyira tudom, hogy ha most nem sikerül a garanciát rátenni akkor a világ vége után történik vele valami :S

2012. dec. 15. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:

xD

cak akoj segitek ga elmondod mi eza xd

2012. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!