Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a kártyafüge...

Miért nem működik a kártyafügetlen mobil, német Lebara-s SIM kártyával? (a kártya aktív, a telefon pedig annyit ír ki hogy: INSERT SIM CARD) Telefon: LG KE970

Figyelt kérdés
Magyar T-mobilos és Telenoros kártyával megy, most próbáltam ki! Létezik olyan korlátozás, hogy a telefon csak a külföldi SIM-eket tiltja le?

2012. dec. 14. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak Roeminggel mükszik, és ahhoz be kell jelenteni a telefont a Magyar telekomhoz.
2012. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ha a roaming miatt nem működne, akkor még be kellene kapcsolnia a SIM kártyával (nem egyből kiírni h nincs SIM), és max. hálózat nem lenne, vagy rosszul gondolom?

erről a telekomos bejelentős dologról pedig eddig még nem hallottam....

Valami egyéb esetleg?

2012. dec. 16. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos az a helyzet, hogy egy külföldi kártyát elöször is honosítani kell. Nekem, például a német telefonomba fel kell vennem azt a külföldi országot, ahol a telefont használni akarom. Ezt csak németországban lehet megtenni. Külföldön már nem! A hiba lehet, hogy ebben rejlik. Így szürik ki, hogy külföldön a lopott telefonokat ne tudják használni.
2012. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!