Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mp3 formátumú hangfájl levelez...

Mp3 formátumú hangfájl levelezőben, jelszóval védetten, csatolt fájlként lett mentve. Megnyitás helyett azt írja ki: "CRC hiba a titkosított fájlban" Jelszó nem hibás, akkor miként nyerhetem vissza az eredeti fájlt, hogy meghallgathassam?

Figyelt kérdés

Örökre, végérvényesen elveszett az adott beszélgetés, vagy van esély valami módon helyreállítani? Mi történt tulajdonképpen? Mentéskor visszanéztem, megnyitható volt, akkor még nem jelentkezett a probléma, majd jó fél év eltelte után, ismét meg akartam volna nyitni,de ekkor már ezt a hibaüzenetet adta.

Köszi előre is válaszaitokat.


2012. dec. 14. 16:17
1 2
 1/11 Karesz6969 ***** válasza:
Tedd át egy pendrive-ra és egy másik gépben nézd meg. Elvileg nem sérülhetett küldéskor ha már egyszer megnézted és jó volt.
2012. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy másik gépen is beléptem a levelezőbe,és próbáltam a csatolmányt megnyitni, de ugyan azt írta ki. Sajnos. Szóval nem hiszem, hogy a számítógép lenne a hibás ebben. Valami más ötletetek?
2012. dec. 15. 16:46
 3/11 Karesz6969 ***** válasza:
"Mentéskor visszanéztem, megnyitható volt"...én nem azt írtam, hogy egy másik gépen is lépjél bele a levelező fiókodba, hanem ami már egyszer - a mentést követően ahogyan írtad - nyitható volt azt tedd rá egy penire és a penit tedd egy másik gépbe és ott nézd meg.
2012. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a válaszod. Sajnos az eredeti hangfájl nincs meg sehol a gépemen, mindenhonnan kitöröltem miután a levelezőben mellékletként elmentettem. Szóval egyedüli elérhető hely a yahho-s email-címem piszkozatok mappájának mellékletében van. Onnan letöltöm, és megnyitáskor ezt a hibát írja ki. Arra gondolsz, hogy a letöltött fájlt tegyem fel pendrive-ra? És ne a gépen próbáljam meghallgatni? Elnézésed kérem, ha értetlenkedem.
2012. dec. 16. 17:19
 5/11 Karesz6969 ***** válasza:
Igen, pontosan erre gondolok.
2012. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Rátettem mp4 lejátszóra, és azt írta ki, a fájlformátum nem támogatott. Nahát, ekkor néztem meg,és .rar van a fájl neve mögött,egy tömörített fájl. Pedig én anno egy AMR hangfájlt konvertáltam át mp3 -á és úgy mentettem el.

Most mégis ilyen módon van a mellékletben. Még mindig nem tudok vele mit kezdeni. :(

2012. dec. 17. 10:32
 7/11 Golan Trevize ***** válasza:
Tömörítsd ki WinRARral.
2012. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ugyan azt a hibát írja ki. :(
2012. dec. 19. 11:52
 9/11 Golan Trevize ***** válasza:

Akkor sikerült a lehetséges okokat kettőre leszűkíteni:

- sérült a file

- nem jó jelszót írsz be


Emelett vagy egy nagyon kevés esély arra is, hogy memóriahibás a géped.

2012. dec. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Lehetséges esetek: 1, sérült a fájl: mi a csudától tud megsérülni, ha jól mentettem el?

2, rossz jelszó: ezt kizárhatjuk, mert elkezd egy zöld csík futni mikor próbálom megnyitni,csak leáll,és a hibajelenséget írja ki

3, memóriahibás a gépem: akkor a másik laptoppon megtudnám nyitni, nem? amúgy az hogyan ellenőrizhető, hogy memóriahibás-e egy gép?


Köszi válaszaidat,és türelmed. :)

2012. dec. 19. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!