Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1 notebook szeretnék venni...

1 notebook szeretnék venni páromnak, mirre kell oda ugyelni milyen márkát vegyek ami meg is bizható?

Figyelt kérdés
nem vagyok ezzen a téren nagy ész ezért kérdezem azokat akik értenek hozzá ugy 100 000 ft -- 150 000 közt gondoltam árban .mit kell nézni ami fontos ilyenkor !

2012. dec. 14. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ennyi pénzért már nagyszerű lehetőségek vannak! Én személy szerint egy ASUS-t vagy egy HP-t ajánlanék! Az a legelső dolog hogy mire szeretné használni? Ha csak netezni, chat-elni esetleg egy két filmet megnézni akkor egy olyan közepesebb konfig is nagyszerően megteszi valamilyen kétmagos Intel procival 2Gb RAM-al meg egy elfogadható videókártyával! Ha összetettebb feladatokra kell neki (most nem sorolom fel mik lehetnek ezek) akkor egy komolyabb proci Intel Core i3 vagy i5 4Gb RAM és egy komolyabb videókártya!
2012. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat, bevallom ha már pénzt teszek bele boltból veszem meg akarok rá garanciát , akkor már nem szeretnék gagyit öszintén mondom , legyen olyan aminek nem 1 honap mulva már csak 20 40 ezer ft az értéke.én becsulöm ami nekem van acer 5315 gépemet 2008 otta van meg soha rossz hibája nem volt csak frissitve volt 1 szer amugy meg bizható és szinte csak asztali gépnek használom én ilyen vagyok !igy ha már garanciás akkor legyen rajta 2 év , és tudjon gyors lenni, legyen nagy memoriája és esetleg jó camera minőség benne.meg legyen rajta ez amit sokat olvasok windiws 7 vagy 8 ne vista vagy valami turó:) ilyen dolgokat szeretnék ha valami ötleted volna márka gép belinkelnéd amit ugy találsz érdemes rá nézni meg tekinteném .
2012. dec. 15. 07:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát így mazsolázva a kínálatot ezt tudom ajánlani: [link] ez elég jó ennyi pénzért! Sőt ennyi pénzért inkább tökéletes! Minden szuper benne egyedül talán a videókártya nem brillíroz.De igazából akkora a kínálat hogy nagyon nehéz eggyet kiemelni!
2012. dec. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ezt vettem neki mi a véleményetek erről?

[link]

2012. dec. 16. 07:07
 5/5 A kérdező kommentje:
sony vaio 199 000ért de link nem jo amit adtam nem az oldalt adjabe hibás .
2012. dec. 16. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!