Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ASUS X54XR-SO310D latophoz...

ASUS X54XR-SO310D latophoz hol találok billentyűzet fóliát?

Figyelt kérdés

Vettem egy új laptopot és szeretném ha ilyen állapotban tarthatnám pár évig, sokáig gyűjtögettem rá.

Ha találtok lehet ebayról is, én körbenéztem kicsit de nem találtam rá valót :/



2012. dec. 15. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt a billentyűzetfólia dolgot sosem értem meg... mindig moss kezet gépezés előtt, meg ne használd tálca helyett.. ennyi.
2012. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát tudod akaratlanul is kerülhet rá kosz és ugye használat során a gombok kopnak, kifényesednek nem beszélve a billentyűzetbe eső hajszálakról. Én például nem tudok mindig kezet mosni mert sokszor a műhelyből jövet gyors megírok egy rendelést aztán megyek is vissza dolgozni egy ilyen fóliát pedig csak leveszek és lemosok
2012. dec. 16. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Használd csak nyugodtan. 4 év alatt sem látszik sok változás pedig nálunk 5 felhasználó is gyűri.
2012. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Senki nem tud konkrét weboldalra irányítani?
2012. dec. 22. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!